Laravel is een PHP framework dat de afgelopen jaren een enorme vlucht heeft genomen aan populariteit. Binnen het framework zijn er heel veel CMS’en en tools beschikbaar, zoals Filament en Statamic. Laravel is modern opgezet, heeft een grote community wereldwijd en is heel geschikt voor de wat grotere en complexere websites.

De Dutch Laravel Foundation streeft meerdere doelen na. Eentje daarvan is het promoten van het Laravel framework. Door de krachten van meerdere digital agencies te bundelen kunnen we bedrijven en organisaties overtuigen van de potentie en mogelijkheden van Laravel. Door cases van allerlei bureau’s te bundelen en te presenteren laten we zien hoe goed dit framework zijn werk doet.

Anderzijds biedt de foundation allerlei mogelijkheden voor aangesloten bureau’s en developers om kennis uit te wisselen. Met vakinhoudelijke meetups, informele borrels en jaarlijkse ledenbijeenkomsten komen laravel developers bij elkaar om te sparren en bij te praten over nieuwe ontwikkelingen.

De foundation telt inmiddels 31 laravel agencies die lid zijn, verspreid over heel Nederland. Wij als Digital Agency Van Ons zijn trots om hier nu onderdeel van te zijn. We vinden het mooi dat er een brancheorganisatie is ontstaan die de geweldige mogelijkheden van het Laravel framework verder promoot. En anderzijds is het fijn voor ons om ervaringen en kennis uit te wisselen met andere bureau’s. Op naar nog meer groei voor Laravel!